Жанна Кадирова "Совєтське шампанське"

Жанна Кадирова відома завдяки скульптурам з кахлю, бетону і плитки, нерідко звертається до теми радянської культурної спадщини та її переосмислення. Працює в різних медіа: фото, відео, живопис, графіка, скульптура. Ініціатор художніх груп, виставок, акцій, таких як Р.Е.П. (Революційний експериментальний простір). У 2011 році стала лауреатом спеціальної премії PinchukArtCentre; у квітні 2012 року – премії Сергія Курьохіна в номінації Мистецтво в громадському просторі (паблік-арт) за роботу «Форма світла» (Пейзажна алея, Київ); у грудні 2012 року – премії імені Казимира Малевича. У 2013 році отримала головну премію PinchukArtCentre, а в 2014 – стала володарем спеціальної премії Future Generation Art Prize. Номінант премії «Жінки в мистецтві» – 2019 від UN Women в Україні. Її роботи виставлялися по всьому світу, зокрема: 55 Венеційська бієнале, Московська бієнале, а також в Palais de Tokyo у Парижі. У грудні 2018 Жанна отримала головний приз за кращий сольний проект «Маркет» ярмарки PULSE Miami Beach, яка проходить в рамках Арт Базель в Майамі. Єдиний художник з України, запрошений до основного проекту на Венеціанській бієнале 2019 року.

«Советовское шампанское» виступає як символ декомунізації у широкому сенсі, та у вузькому відмічає подію змінення тільки назви добре знайомого радянського ігристого з «Советское» на «СоветОвское», що відбулася 5 років тому після прийняття закону про декомунізацію.


Художник: Жанна Кадирова

Тип АРТ: Скульптура

Висота: 30

Глибина: 9

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda