Анатолій Ганкевич "На своєму полі"

1000.00
$
Анатолій Ганкевич народився у 1965 році в м. Одеса. Відвідував курси при Державному центрі сучасного мистецтва на Якиманці, брав приватні уроки живопису. Професійну мистецьку кар'єру розпочав у 1990 році й надалі став одним із найпомітніших представників «нової української хвилі». Як художник прославився створенням живопису в унікальній техніці – імітації мозаїки. Багато років займався режисурою. Залишив помітний слід в історії вітчизняного відеоарту. Персональні виставки неодноразово проходили в Києві, Одесі та за кордоном. Твори художника знаходяться у багатьох приватних колекціях Європи. Обрані роботи майстра зберігаються у Державному Російському музеї, Санкт-Петербург; Національному художньому музеї України, Київ; Одеському художньому музеї, а також в приватних і корпоративних колекціях.

Серія «Фізкульт-респект» присвячена естетиці ранньорадянського футурологічного оптимізму. Художник навмисно занурює глядача в простір утопії, заколисує його казкою про місто, якого не було. Митець приготував у цій серії позитивний коктейль для глядача з елементами сучасної культури і епохи переродження російського авангарду в соціалістичний реалізм. Простір картин осяяний незвичним столичному місту яскравим, життєствердним світлом, характерним для робіт ранніх соцреалістів, захоплених ідеєю світлого комуністичного майбутнього.

Художник: Анатолій Ганкевич

Тип АРТ: Акварель

Довжина/ширина: 60х40

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda