Андрій Кириченко "QShell №1"

5000.00
$
Андрій Кириченко створює керамічні скульптури, або ж «художню кераміку». Вищу освіту майстер здобув за технічною спеціальністю у Київському коледжі зв'язку та Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, і цей час митець називає випадковістю у своїй біографії. Однак, здобуте лягає тепер певним відбитком на глину. З глиною та гончарством митець має знайомство з дитинства. Перша виставка робіт, сумісно з Лізою Портновою, відбулася у 2012 році в Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе у Києві.

Художник бере участь у міжнародних та українських виставкових проєктах, зокрема брав участь у VII Великому Скульптурному Салоні у Мистецькому Арсеналі (2015), був резидентом та брав участь у виставках, міжнародних фестивалях у Південній Кореї та Китаї, Польщі, Франції, Грузії, Італії, Латвії. Фіналіст Корейської міжнародної бієнале кераміки (KICB 2019, Кьонгідо, Корея), отримав почесну відзнаку в рамках міжнародної премії "Blanc de Chine" International Ceramic Art Award (ICAA 2017, Ліон, Франція) та почесну премію міжнародної виставки кераміки "ACQUA" (2017, Гротальє, Італія).

З 2015 року Андрій є членом Національної спілки художників України. Номінант М17 Sculpture Prize (2020).

Художник: Андрій Кириченко

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 61х47

Глибина: 12

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda