Тарас Попович "Льодяник"

900.00
$
Тарас Попович працює в області скульптури, графічного дизайну, оформлення персонажів. Магістерське звання здобув у Львівській національній академії мистецтв на кафедрі монументально-декоративної скульптури, де пізніше штудіював теорію та історію мистецтв в якості аспіранта. Доля скульптора була визначена наперед ще з дитинства родинним впливом. Тарас постійно розвивається як митець і особистість. У 2013 році митець брав участь у симпозіумі з реставрації та обробки каменю Meisterschule für Handwerker, Кайзерслаутерн (Німеччина), а в 2016-му створював голограми у співпраці з Krzysztof Szczepanski для Wschód Kultury, Ряшів – Варшава (Польща). У 2020 році почав працювати над проектом створення спеціальних скульптурних курсів для дітей з вадами зору. Номінант М17 Sculpture Prize (2020).

Скульптури Тараса Поповича – це постійний пошук. Працює з керамікою, металом.
Сам автор зізнається, що для нього процес створення робіт – ніби гра, «ніби конструктор для дітей», який він обожнює. Тарас створює скульптури-символи, в яких масштаби сенсів і образів значно більші за об'єми матеріальних форм; і скульптури-загадки, що не мають відповідників, і є намаганням розширити глядацьке сприйняття; а часом, створює абстрактну скульптуру, що поступово змінюється при переміщенні навколо неї.


Художник: Тарас Попович

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 54х20

Глибина: 26

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda