Олена Домбровська із серії "Before the image"

2000.00
$
Олена Домбровська – випускниця Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (2014). Займається живописом та графікою. В творчості звертається до власного переосмислення абстрактного мистецтва: лінії на полотнах Олени вступають у взаємодію, перетинаються, формують структури та створюють паралельний оптичний всесвіт. З 2009 року бере участь у виставках та проектах в Україні та за кордоном; мала персональні виставки в галереї «BeitGrand» (Одеса, 2009), виставку «Міф» в галереї «Маркоff» (Одеса, 2012). Член мистецького об'єднання KNO (Kyiv Non Objective). У 2019 році брала участь у міжнародному проекті «Велике коло» у ЦСМ М17, Київ.

«Не можу сказати, що метою моєї роботи були почуття або виведення індексу почуттів. Останнім часом я працюю тільки з лінією і взаємодією ліній. Тут більше математичний розрахунок: за допомогою лінії і повторення її на площині виходить образ, що впливає, в першу чергу, на мене, а потім – на глядача. Лінія, як будівельний матеріал, який дозволяє створювати оптичний ефект, можливість зануритися у форму і матерію.»


Художник: Олена Домбровська

Тип АРТ: Живопис

Довжина/ширина: 190х180

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda