Катя Бучацька "Пес"

2500.00
$
Катя Бучацька працює з інсталяцією, скульптурою, фотографією, живописом, фотографією. Навчалась у Київському поліграфічному інституті, в École Nationale Supérieure d'Art de Dijon, Франція (2008–2009), у 2015 закінчила Національну академію мистецтв та архітектури у Києві (відділення монументального живопису). Резидентка KyivAIR (2013), Yorkshire Sculpture Park (Великобританія, 2013), володарка Спеціальної премії Kyiv Sculpture Project (2012). Учасниця ініціативної групи по збереженню спадку Параски Плитки-Горицвіт. Входить до складу групи «Монтаж». Серед обраних проектів: «Фотографії з минулого року», Мала Галерея Мистецького Арсеналу, Київ (2019), «Будь обережним із цією сокирою, Юджине», мистецький простір AКT, Киів (2019), «Ма́ра» сумісно з Віталієм Коханом, Port Creative Hub, Київ (2017), «SpaceS, SpaceS Contemporary Art Exhibition», Galerie La Cave, Женева (2017), «Листівки з Майдану», Люблін, Варшава (2014).

У своїх проектах художниця досліджує тему позачасовості, трансформацію та перевтілення об'єкту. Мисткиню цікавить час і ситуації, які «рознесені» у часі, з паралельністю процесів. Також, вона звертає увагу на повсякденні непомітні речі, які «розвертає» іншою стороною, бо «нудно дивитись на речі однозначно». «Те, що травмує, робить тебе вразливим, мембраною – у це я і хочу заглиблюватися, навіть якщо це боляче,» – зазначає художниця.


Художник: Катя Бучацька

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 90

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda