Едуард Бєльський "Ангел 3"

350.00
$
«Мене надихає саме життя», - зізнається український митець Едуард Бєльський. Жіночі портрети в творчості майстра не тільки переважають кількісно, але і становлять особливий її розділ. Це не портрети в традиційному розумінні, а, скоріше, форми фіксації Сущого на полотні. Ці жінки завжди мрійливі і ніжні, вони загадкові і часом навіть нереальні. Їх особливість можна пояснити тим, що митець ніколи не працює з живими моделями або з фотографіями. Бєльський не малює пензликами, а використовує великі пензлі і шпателі. Часто малює просто рукою в рукавичці, або змішує фарби з тюбика прямо на полотні. Едуард працює імпульсивно, стрімко, вільними і розмашистими рухами накладаючи фарби і дозволяючи їм вільно розтікатися.

Унікальне поєднання традицій українського живопису з безсумнівним впливом Французької школи є тригерами інтересу світу мистецтва до робіт майстра. Едуард Бєльський має більше 20 персональних виставок в Австрії, Чехії, Франції, США, Німеччині та Швеції. Він брав участь у багатьох арт-фестивалях: Art Ireland, Art Geneva, Art Stuttgart, Art Vienna, Art Zurich International, Affordable Art Fair у Лондоні, Нью-Йорку, Брюсселі й Амстердамі, Salon Des Independantes у Парижі, також його роботи нерідко можна побачити й на арт-аукціонах. Нині його полотна експонуються в галереях більшості європейських країн та США.

Художник: Едуард Бєльський

Тип АРТ: Малюнок

Довжина/ширина: 80х​​​​​135

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda