Анатолій Ганкевич "Ганді"

700.00
$
Анатолій Ганкевич народився у 1965 році в м. Одеса. Відвідував курси при Державному центрі сучасного мистецтва на Якиманці, брав приватні уроки живопису. Професійну мистецьку кар'єру розпочав у 1990 році й надалі став одним із найпомітніших представників «нової української хвилі». Як художник прославився створенням живопису в унікальній техніці – імітації мозаїки. Багато років займався режисурою. Залишив помітний слід в історії вітчизняного відеоарту. Персональні виставки неодноразово проходили в Києві, Одесі та за кордоном. Твори художника знаходяться у багатьох приватних колекціях Європи. Обрані роботи майстра зберігаються у Державному Російському музеї, Санкт-Петербург; Національному художньому музеї України, Київ; Одеському художньому музеї, а також в приватних і корпоративних колекціях.

Палітра художника в новій серії портретів наповнює чорно-білі добре знайомі світові фігури відчутно яскравішими і багатшими кольорами, і ця об'ємність кольору підсилює художній ефект, що справджують ці особистості на глядача. «Мозаїчна мова, як жодна інша, підходить для вираження в образах і кольорі всіх граней цієї нескінченної історії,» - каже митець. В серії «Анатомія для…» він вдається не просто до зображення в імітації техніки вітражу портретів світових особистостей. Це мікрокосм і грані кожного політичного діяча чи письменника. Глядачеві лишається тільки розгадати загадку: чи це всесвіт в одній особі? Чи завдяки світлу «зсередини» ми бачимо вітражний ансамбль та саме такі символи на обличчі персоналії?


Художник: Анатолій Ганкевич

Тип АРТ: Акварель

Довжина/ширина: 29,7х42

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda