Віктор Сидоренко

450.00
$
Знаний та успішний український митець, професор живопису, куратор, дійсний член і віце-президент Національної академії мистецтв України, фундатор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України (2001). У 2003 митець представив Україну на 50-й Венеційській бієнале з персональним проектом «Жорна часу». У 2007 році був співкуратором Українського павільйону 52-ї Венеційської бієнале (разом із Олександром Соловйовим), та двічі – у 2011 та 2013 – виступав комісаром 54-ї та 55-ї Венеційської бієнале.

Творчість Віктора Сидоренка, що почалася в розквіт Радянського Союзу, поступово перейшла від соцреалізму до постмодерністського класицизму. Цей перехід супроводжувався роздумами про трансформацію особистості в мінливому контексті, про перетинання індивідуального і архетипового, жорстких рамок і повної невизначеності. Впізнавані персонажі Сидоренка намагаються натрапити на свою самоідентифікацію та викристалізувати її. Художник став симбіозом двох епох, в унікальній взаємодії яких він виявляє все нові актуальні смисли.

Художник: Віктор Сидоренко

Тип АРТ: Живопис

Довжина/ширина: 45х45

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda