Василь Грубляк

500.00
$
Василь Грубляк створює роботи на межі мистецтва та дизайну. Особливу увагу митець приділяє темі світла, вигадуючи лампи й світильники, світлові скульптури й інсталяції, розробляючи та втілюючи дизайн-проєкти освітлення. Кожен його об'єкт має свою історію та індивідуальність, в основі якого лежить ціла філософія, водночас, головними рисами творів завжди виступають мінімалістичність і функціональність. В об'єктах Василя реалізується концепція руху та перетворення, що дозволяє найкращим чином інтегрувати їх у простір і налагоджувати діалог із глядачем або користувачем.

З 2013 року Василь Грубляк та Олексій Золотарьов нерідко працюють разом і відомі як творча група GAZ. У 2019 році Василь увійшов до шорт-листа номінантів на здобуття премії M17 Sculpture Prize. Саме Василь Грубляк на початку року став ініціатором ідеї реставрування історичних ліхтарів, які прибрали з Маріїнського парку у Києві.

На початку року Василь Грубляк став ініціатором ідеї реставрування історичних ліхтарів, які прибрали з Маріїнського парку у Києві. У січні цього року пройшли роботи по заміні освітлювальних приладів, а ліхтарі, що були виготовлені в середині ХХ століття, були відправлені на утилізацію.

Неформальною групою з відновлення, один із ліхтарів забрали зі складу КП «Київміськсвітло» та розпочали роботи з його реконструкції. Завдяки зваженому підходу, ліхтар був відреставрований повністю – декоративні складові та сама опора. Була створена й 3-D модель ліхтаря. На етапі, коли ліхтар був розібраний, а його деталі очищені, кожна з них була відсканована.

Таким чином відновлення ліхтарів, які були мистецькою окрасою не тільки Маріїнського парку, але й інших міст України, стало не мрією, а реальністю. Як наочний приклад, Василем була надрукована перша пробна зменшена модель ліхтаря, який не тільки стає історичною цінністю з проекцією у майбутнє відновлення, але й являє собою теплу ностальгію.

Художник: Василь Грубляк

Тип АРТ: Скульптура

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda