Василина Буряник "Крило рожевого пелікана". Із серії "Фрагменти організмів"

2000.00
$
Василина Буряник – художниця з Закарпаття, випускниця Львівської національної академії мистецтв (2010). Працює з текстилем, створює концептуальні роботи. Використовуючи прозорі нейлонові тканини, створює тривимірні об'єкти та багатошарові панно в авторській техніці. Авторка брала участь у численних національних та міжнародних виставках, пленерах та резиденціях. На її рахунку п'ять індивідуальних проектів та більше 20-ти групових. Учасниця стипендіальної програми Міністра культури та спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia» у 2013 році у м. Варшава. Лауреатка Другої національної Бієнале молодого мистецтва, Харків (2019); Номінантка М17 Sculpture Prize (2020).

Спочатку художниця працювала з графікою, а потім зацікавилася текстилем, створювала панно. Згодом почала прати нейлон, спостерігати, як він розлітається на повітрі, висихає. Виникли експерименти з вітродувами, сольовими розчинами, методами іржавіння металів. Художниця зрозуміла, що вода, сіль і хімічні сполуки – чудові партнери. У проекті «Коробочки» мисткиня звертається до «конфліктних» зон України. Авторка не вперше звертається до мілітарної теми та експериментує з рефлексіями щодо такого. Більше того, вона не просто зображає, а лишає витвір мистецтва «еволюціонувати» з плином часу.

Художник: Василина Буряник

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 60х45

Глибина: 25

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda