Данило Ровенчін із серії "Осередки: Торс"

4000.00
$
Даниіл Ровенчин – скульптор, творець інтер'єрних композицій, інсталяцій та монументальних скульптур, автор творів у громадських просторах: «Воїн-доброволець» (Київ, 2016), пам'ятник «Борцям за незалежність» (Ніжин, 2019). Випускник Національної академії образотворчих мистецтв і архітектури 2017 року. Незважаючи на свій молодий вік, Даниіл займається скульптурою вже досить довго, закохався в цей вид мистецтва ще коли був дитиною. Член Спілки художників України.

Його любов до справи, до форми, до тіла відчувається в кожній роботі. Саме людина і його почуття є предметом натхнення для скульптора. Більшість робіт Даниіла про нього самого, про пережите, про близьких. За допомогою авторської техніки – використання епоксидної смоли, майстер розміщує людську фігуру або частину фігури у окремій прозорій чарунці, у власному просторі і застиглому часі.

Художник: Данило Ровенчін

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 34x14

Глибина: 11

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda