Володимир Сай "Керамічні начерки. Теплі кольори (жовтий)"

3000.00
$
Український графік, живописець, фотограф, автор об'єктів. У 1997 році закінчив Київський художній коледж мистецтв і промисловості, факультет живопису, у 2005 – НАОМА, відділення графіки. Експериментує з нетрадиційними матеріалами, використовує побутові предмети для досягнення виразних художніх ефектів. Митець вже працював із поліетиленом, шкірою, пластиком, але не зупиняється експериментувати з матеріалами. Сай представляв свої роботи в персональних та групових проектах у Мистецькому Арсеналі, Боттега Галереї, Щербенко Арт Центрі, Шоколадному будинку, Mironova gallery, ІПСМ, арт-центрі Я Галерея, Галереї на Інститутській, Галереї Ірена в Києві, учасник конкурсу # МУХi 2011. Молодший брат художника Олексія Сая.

Художник не раз звертався до теми віку у своїх роботах. Варіації на тему старості, похилого тіла та обличчя, в'ялої шкіри з'являлися у багатьох скульптурних роботах Сая. «Старість – це значна частина нашого існування. Вона гідна втілення [в мистецтві]» (з інтерв'ю для Art Ukraine). Обличчя чи то тіло похилої людини несе в собі досвід, пережиті емоції, наче мапа пройденого життєвого шляху. Кожна скульптура це спостереження трансформації як результату такої подорожі. Зовнішній вигляд скульптур хвилює своєю реалістичністю. Некрасиві на перший погляд вони залишають враження, більш важливе ніж споглядання прекрасного. Вони володіють особливою красою, розуміння якої мають запалитися в сприйнятті глядачем.

Художник: Володимир Сай

Тип АРТ: Скульптура

Висота: 63

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda