Олександр Сухоліт "Мати та дитина"

1300.00
$
Випускник Ужгородського училища декоративно-прикладного мистецтва (1979) та Київського державного художнього інституту (1986), відділення скульптури. Член Національної Спілки Художників України. З початку 90-х років бере участь в українських та зарубіжних виставках. Серед них: «Бронза» у галереї «Триптих» (Київ, 2004), персональна виставка в Національному художньому музеї України (Київ, 2007), Великий Скульптурний салон у Мистецькому Арсеналі (Київ, 2015), «Ікона» у Музеї історії Києва (2016) тощо. Він відомий світові перш за все своїми скульптурами, проте скульптурою його творчість не обмежується. Працює не лише зі скульптурою, а й з графікою, живописом, створює гравюру на міді, бронзові, кам'яні та гіпсові рельєфи.

Сухоліта вважають одним із найпомітніших та найпарадоксальніших представників українського мистецтва. Завдяки своїм роботам майстер пізнає себе і світ, творить інтелектуальне мистецтво і гармонію. Те, що він породжує, він називає «духовними портретами Буття».

Витвори мистецтва Сухоліта зберігаються в музеях України (Національний художній музей України, Київ; Національний музей «Київська картинна галерея», Київ; Державний музей книги і друкарства, Київ; Національний музей історії Києва; Державний музей образотворчого мистецтва, Харків та ін.), за кордоном (Tama Art University Museum, Токіо, Японія; «Ветінг Галері», Оденсе, Данія; Міський музей міста Вараджін, Хорватія) та приватних збірках усього світу.

Художник: Олександр Сухоліт

Тип АРТ: Малюнок

Довжина/ширина: 55х45

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda