Гамлет Зіньківський "Олімп"

1000.00
$
Український художник, відомий своїми стріт-арт роботами та ілюстраціями. Гамлет віддає перевагу монохромному стилю, його роботи майже завжди супроводжуються лаконічним філософським підписом. Роботи Зіньківського відрізняє тонка іронія.

У 2009 і 2011 став одним з фіналістів на здобуття PinchukArtCentre Prize. У 2013 році, разом із Жанною Кадировою і Миколою Рідним, представляв Україну на 53-й Венеціанській бієнале. Під своїми витворами мистецтва ставить підпис «Гам Лет» («гомін років»), підкреслюючи соціальну спрямованість власної творчості. Роботи художника виставлялися у Німеччині, Франції, Британії, Австрії, Прибалтиці, Польщі, Грузії.

«На полотні я можу сказати те, чого не можу сказати на стіні,» - зазначає автор. У своїх роботах митець розкриває те, що привертає його увагу та закарбовується в пам'яті. Витвори Гамлета Зіньківського – це власні ілюстровані короткі розповіді, які віддзеркалюють окремі моменти в історії однієї людини та сучасності загалом. Роботи Зіньківського відрізняє тонка іронія, їх легко впізнати за мінімалістичною графічною манерою виконання і присутністю характерних авторських текстів, «глибоких», актуальних, надихаючих глядача замислитись.

Художник: Гамлет Зіньківський

Тип АРТ: Графіка

Довжина/ширина: 50х60

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda