Назар Білик "Поглаяд в себе"

4500.00
$
Український скульптор, автор багатьох робіт у публічному просторі, мав велику кількість персональних та групових виставок в Україні та за кордоном, мистецтво митця було продемонстровано на світових ярмарках Volta, Contemporary Istanbul, Art Copenhagen, Miami International Art Fair, Budapest Art Fair тощо. Фіналіст конкурсу МУХІ 2010, переможець конкурсу на найкращий пам'ятник проекту «Убієнним синам України» (реалізований пам'ятник у 2002 у співавторстві з Миколою Малишком у Карелії), учасник виставки «Подвійна гра» в Садах Етрета у Нормандії, Франція; один із фіналістів бієнале скульптури та ленд-арту Smach 2019 (Італія). Роботи майстра представлені на виставці сучасного мистецтва Nordart в Німеччині. У 2013 здобув грант Президента України в галузі образотворчого мистецтва на створення робіт із серії «Контрформи». Восени 2020 року відкрився перший український публічний парк сучасної скульптури Park3020, в якому представлено одну з робіт майстра.

Автор, всупереч логіці свого ремесла, намагається уникнути, попередити народження форми з матеріалу. Зупиняючись на контрформі, яка технологічно завжди передує народженню об'єму, майстер балансує на межі видимого та уявного, і створює образ, який отримує свою остаточну завершеність тільки в присутності глядача. Так само, як аналоговий фотознімок народжується з негативу плівки – контрформа цінна тим, що провокує виникнення образу.

Художник: Назар Білик

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 80х70

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda