Даниїл Шуміхін "Жаба"

1500.00
$
Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Активну творчу діяльність почав після участі в стажуванні «Будинок Бурганова» у Москві. Серед обраних проектів: персональна виставка «Новий час» у Port creative hub (Київ, 2017), а також групові виставки «Припущення» спільно з групою GAZ у галереї «Дзиґа» (Львiв, 2017), виставка абстрактної скульптури CORPUSCULUM II у Галереї Лавра (Київ, 2017), «Теорія ймовірностей» в Інституті проблем сучасного мистецтва (Київ, 2014), «Світло мистецтва» у ЦСМ M17 (Київ, 2012), VI Великий скульптурний салон у Мистецькому Арсеналі (Київ, 2012), Трієнале скульптури НСХУ (Київ, 2011), Міжнародний скульптурний симпозіум студентів СНД у будинку Бурганова (Москва, 2009).

Даниїл працює з кількома медіа. Центральними для його творчості є теми пам'яті, переосмислення історичного минулого, інформації й того поля, що вона створює, тема суспільства та його еволюції чи то деградації, законів та правил, міркування щодо невизначеного майбутнього. Мова робіт Шуміхіна досить лаконічна, проте за зовнішньої простотою криється концептуальність, характерна для українських митців-міленіалів.

Номінант М17 Sculpture Prize (2020).


Художник: Даниїл Шуміхін

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 8,9х26х15,5

Глибина: 15,5

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda