Сергій Жернов "Балерина 1"

600.00
$
Сергій Жернов – дизайнер, який створює ексклюзивні авторські прикраси та скульптури, арт-об'єкти, колажі та картини. Те, чим займається майстер, по-французьки носить назву "bijouterie de fantaisie" (ювелірні прикраси, що виринають з уяви), що свідчить про те, що Сергій Жернов створює дизайнерські, художні роботи, а не просто ювелірні вироби. Працює майстер з міддю, порцеляною, камінням, натуральними елементами, завдяки яким переміщує глядача в казковий та метафоричний світ. Як ювелір, створює колекції прикрас для низки брендів одягу, серед яких BEVZA, Bobkova, Flow the Label, італійський бренд Balossa, російські NEBO і Forest та інші.

Основна лінія робіт з «уяви митця» – вироби з міді, покриті золотом або сріблом. Крім того, митець інтегрує в роботи натуральні необроблені камені й різні інші «божевільні», як зазначає сам майстер, деталі: ікла кабанів, стародавні скам'янілі зуби, роги сарни, шкіру і кістки кобри, хутро рисі тощо. Часто «міксує» елементи, які здавалось би, не мають бути у тандемі – черепи, леви, балерини. Вінтажні порцелянові статуетки балерин в руках майстра отримують друге життя, але вже з частинами тіла, запозиченими у архаїчних створінь.

Художник: Сергій Жернов

Тип АРТ: Скульптура

Довжина/ширина: 12,5х7

Глибина: 8,5

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda