Єгор Зігура "Пробудження"

2000.00
$
Роботи майстра із серії Awakening (Пробудження) передають момент пробудження «свободи духу» сучасної людини, коли нинішня цивілізація споживання, за авторським баченням, увійшла у кризову стадію свого розвитку. Людство має отримати надію на майбутнє, сповнене духовних цінностей, які закладені з давніх часів. Звернення до образів саме грецького мистецтва, культури, що своїми високими естетичними та моральними ідеалами справила вирішальний вплив на усю культуру Європи, не є випадковим.

Єгор Зігура – український скульптор, автор інсталяцій та арт-об'єктів. У творчості прагне якомога докладніше дослідити античний спадок. Окрім канонічних форм, скульптури у його виконанні наділені сучасними концептами та мають на меті висвітлити проблеми глобального суспільства: ідентифікація у мультикультурному світі, консюмеризм та екологічні загрози. Його роботи здобувають визнання на міжнародних аукціонах (Phillips, Sotheby`s) та арт-ярмарках (Spectrum Miami, Art Palm Beach).

Художник: Єгор Зігура

Висота: 22

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda