Оксана Солоп "Untitled 3"

1000.00
$
Мисткиня навчалася в Луганському коледжі культури та мистецтв на художньому відділенні (1999-2005), пізніше продовжила навчання у Харківській державній академії дизайну і мистецтв (випускниця 2011 року). Виставкову діяльність художниця почала в 2008 році. Працює в різних жанрах: графіка, фотографія, інсталяція, відео, експериментує з кольоровим рельєфом, ліногравюрою і навіть випалюванням. Учасниця колективних проектів, міжнародних симпозіумів сучасного мистецтва, резиденцій. Має великий досвід участі у фестивалях вуличного мистецтва. Роботи Оксани Солоп знаходяться у приватних колекціях в різних куточках світу.

Досить нетрадиційним є носій багатьох робіт Оксани – звичайна фанера. Але цікава не тільки техніка, але й тематика – на зображеннях тісно переплітаються фігуративні мотиви з античних амфор, «дворова» естетика й «відсилання» до радянського минулого. Стилі, до яких звертається художниця – постмодернізм, поп-арт, трансавангард. Фанера ж, яка є склеєними між собою свитками дерев'яного шпону, стає носієм перенесеного на неї чуттєвого досвіду автора, досвіду унікального, свіжого і неоднозначного.

Тип АРТ: Колаж

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda