Евгеній Доманов із серії "Aesthetics of minimalism"

600.00
$
Фотохудожник, який працює у техніці fine art photography. Фотомистецтвом майстер захоплювався з дитинства, однак професійно займатися художньою фотографією почав не одразу, спочатку займався комерційною фотозйомкою. Євгеній фотографує своє рідне місто Іркутськ, озеро Байкал, а також тваринний світ і природу Японії, зокрема він частий гість на острові Хоккайдо. Працює у декількох напрямках: мінімалізм, дикі тварини, морські пейзажі, архітектура.

Фотороботи Доманова широко відомі в світі і прикрашають інтер'єри в США, Канаді, Португалії, Франції, Німеччині, Ізраїлі, Великобританії та Кореї. Багато робіт Євгенія були виставлені в Японії, Китаї, Кореї, ряд виставок пройшов і у Європі. У Пекіні і в Гонконзі фотокартини Доманова оцінили на найвищому рівні, і галереї сучасного мистецтва в Китаї запропонували йому співпрацю.
Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda