Дмитро Грек "Адам і Ева"

850.00
$
Дмитро Грек (Снігір) закінчив НАОМА у 2004 році. Працює переважно з глиною, бронзою, каменем. За період 2018-2019 рр. роботи майстра виставлялися на міжнародних арт-ярмарках Art Palm Beach, Kölner Liste 2018, Tokyo International Art Fair, Art Marbella, Kyiv Art Fair 2019; у 2017-2018 роках відбулися продажі скульптора на аукціонах Phillips NEW NOW та Sotheby's.

Дмитро вважає, що мистецтво створене служити людям, надихати їх, і воно має народжуватися саме, під впливом емоцій. Майстер переважно працює з глиною, «вхоплює» емоційне звучання матеріалу, яке не дає застигнути творінню в рамках загальноприйнятого. У кожного портрета, створеного майстром, є власна унікальна історія, колір, орнамент, і все між собою пов'язано. «Скульптура наповнює простір образами, властивими її матеріалам, і дихає в просторі своєю формою», – зазначає Дмитро Грек.


Художник: Дмитро Грек

Тип АРТ: Скульптура

Висота: 25

Click to order
Маєте гарний смак :)
Total: 
У відповідь на Ваш запит на вказаний Вами e-mail буде відправлено інформацію про вартість артоб'єктів, які Вас зацікавили. А трохи згодом ми Вам передзвонимо, аби обговорити деталі.
Ваше ім’‎я
вкажіть, як Вам зручно, аби до Вас звертались у подальшому
E-mail
Номер телефону
якщо Ви мешкаєте за межами України, номер телефону обов’язково вказуйте із кодом країни
Made on
Tilda